Author Archives: uros

Pokal Cockta Kranj: Bernard na odličnem 4. mestu, Aleks zmagal v kombinaciji

Kranj, 25.6.2017 Minuli vikend so tekme Pokala Cockta organizirali v Mislinji (HS 93 m), vendar se jih naši člani niso udeležili, je pa v nedeljo v Kranju pri mladincih do 18 let skakal Bernard Dobre. S skokoma 95 m in 90 … Continue reading

Posted in Vse kategorije | Comments Off on Pokal Cockta Kranj: Bernard na odličnem 4. mestu, Aleks zmagal v kombinaciji

XXVII. Pokal Tržiča in nove stopničke za SD Dolomiti

V soboto, 28.5.  je v Sebenjah potekal XXVII. Pokal Tržiča v smučarskih skokih, kjer so sodelovali tudi člani SD Dolomiti. Osvojili smo dve tretji mesti in sicer v kategoriji deklic do 13 let, Karin Peklaj in v kategoriji dečkov do 13 let,  Tai … Continue reading

Posted in Vse kategorije | Comments Off on XXVII. Pokal Tržiča in nove stopničke za SD Dolomiti

Skoči z nami prestavljeno na 12. junij

Pozdravljeni, zaradi slabe vremenske napovedi smo prireditev Skoči z nami, na dan 14.5.2016 odpovedali in prestavili na nov termin – 12. junij ob 10 uri.

Posted in Vse kategorije | Comments Off on Skoči z nami prestavljeno na 12. junij

Vabilo na IV. SKOČI Z NAMI v dresu al’ pižami

Posted in Vse kategorije | Comments Off on Vabilo na IV. SKOČI Z NAMI v dresu al’ pižami

Nova plastika na doskočišču skakalnic K14 in K23

V tem mescu smo odstranili 30 let staro plastično maso na doskočišču skakalnic, saj je bilo to že nujno potrebno. Ker so dnevi v začetku meseca bili nadvse prijetni in ugodni za delo, je s pomočjo pridnih staršev skakalcev stekla … Continue reading

Posted in Vse kategorije | Comments Off on Nova plastika na doskočišču skakalnic K14 in K23