Monthly Archives: October 2011

6. MESTO JONA TEPEŠA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU D10

Na sončno soboto 8. oktobra 2011 je potekalo državno prvenstvo dečkov do 10 in 11 let ter deklic do 11 let v Mostecu. Najboljšo uvrstitev med člani SD Dolomiti je s 6. mestom v D10 dosegel Jon Tepeš. V tej … Continue reading

Posted in Smučarski skoki | Comments Off on 6. MESTO JONA TEPEŠA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU D10

Imamo tudi državnega podprvaka!

Teden dni po osvojitvi naslova državnega prvaka v konkurenci članov (Jurij Tepeš) je prav tako v Kranju – Gorenja Sava Matevž Marinko, član SD Dolomiti, osvojil 2. mesto v kategoriji cicibani do 9 let. Njegov uspeh je s 6. mestom … Continue reading

Posted in Smučarski skoki | Comments Off on Imamo tudi državnega podprvaka!

Imamo državnega prvaka!

Član SD Dolomiti Jurij Tepeš je na skakalnici v Kranju osvojil naslov poletnega državnega prvaka. Srebro je osvojil Dejan Judež (SK Triglav), bron pa Matic Kramaršič (SSK Costella Ilirija). Po lanskem drugem mestu je letos uspelo Juriju stopiti še stopničko … Continue reading

Posted in Smučarski skoki | Comments Off on Imamo državnega prvaka!