SK Triglav je zadnji vikend v juniju organizirali 37. mednarodni teden skokov.

Na tej zadnji junijski revijski tekmi, ki smo se je člani SD Dolomiti pred počitnicami udeležili, je med cicibankami s 1. mestom Maruša Kres pokazala, da upeh v Mostecu dva tedna nazaj ni bil slučaj (uradni rezultati).

Pri dečkih do 11. let so se trije naši skakalci uvrstili takole: David Muhič je skoraj ulovil stopničke in se uvrstil na 4. mesto. Jon Tepeš je osvjil 6. mesto in Aleks Muhič 7. mesto (uradni rezultati).

15. in 16. junija 2012 je v Mostecu potekala revija skokov.

Pri cicibankah je Maruša Kres osvojila 1. mesto. Rezultata se je zelo veselila, saj je to njena prva zmaga na tekmovanjih. Karin Peklaj je osvojila 6. mesto. Uradni rezultati: 1201283102

Edini naš nastopajoči ciciban je bil Matija Dobre, ki je osvojil 11. mesto.
Uradni rezultati: 1201283101

Ko se je popoldan prevešal proti večeru, so se tekmovanja prestavila iz manjših dveh skakalnic na 20-ko, kjer je v kategoriji dečkov do 10 let Nejc Peklaj osvojil 5. mesto in Matevž Marinko 12. mesto.
Uradni rezultati: 1201283202

Pri dečkih do 11 let so nastopili trije. Jon Tepeš je osvojil 15. mesto, Adam Šubic 17. mesto in Andrej Merše 20. mesto.
Uradni rezultati: 1201283201

V soboto je v kategoriji dečkov do 12 let Matija Barba dosegel 23. mesto (uradni rezultati: 1201283302). V kategoriji dečki do 13 let pa je Bernard Dobre pristal na 22. mestu (uradni rezultati: 1201283301).

V juniju smo se člani skakalne sekcije SD Dolomitov udeležilii treh organiziranih tekmovanj v smučarskih skokih, na začetku junija v Zagorju, dva tedna kasneje v Mostecu in na koncu meseca v Kranju.

SSK Zagorje je 1. in 2. junija na Kisovcu organiziralo tekmovanja za Pokal Občine Zagorje v osmih kategorijah.

V cicibanski kategoriji organizatorji niso razdelili tekmovanja med cicibane in cicibanke, tekmovali so skupaj. Maruša Kres je bila sicer najboljša med dekleti, v skupnem pa je osvojila 5. mesto (a uspel ji je najdaljši skok med vsemi!). Na 6. mesto se je uvrstil Matija Dobre, z 12. mestom pa je tekmovalno ‘debitirala’ Karin Peklaj.
Uradni rezultati: CIC9 – Kisovec – 1-6-2012

Pri mlajših dečkih je Nejc Peklaj osvojil odlično 2. mesto, Matevž Marinko pa je pristal tik za stopničkami na 4. mestu.
Uradni rezultati: D10 – Kisovec – 1-6-2012

V kategoriji dečkov do 11 let so tekmovali trije člani kluba. Adam Šubic je osvojil 13. mesto, Jon Tepeš je pristal na 14. mestu in Matevž Marinko na 16. mestu. Uradni rezultati: D11 – Kisovec – 2-6-2012

Matija Barba je v kategoriji dečkov do 12 let dosegel 17. mesto.
Uradni rezultati: D12 – Kisovec – 2-6-2012