V septembru sta se mednarodnih tekmovanj udeležila le Jurij Tepeš in Bernard Dobre. Jurij je tekmoval v Rusiji (Chaikovsky) in se potegoval za točke Grand Prixa. Tekmi sta bili 9. in 10. septembra, osvojil pa je 31. oz. 44. mesto.

Uradni rezultati: 9.9.2017, 10.9.2017

Bernard Dobre je v italijanskem Predazzu nastopal na Alpskem pokalu, kjer je v soboto 23.9.2017 osvojil 53. mesto, v nedeljio 24.9.2017 pa 52. mesto.

Uradni rezultati: sobota, nedelja

Ljubno ob Savinji, 23.9.2017

Ljubečani so organizirali tekmovanja za Pokal Cockta v kategoriji dečkov in deklic do 12 oz. do 13 let.

Med dečki do 12 let se je v skokih odlično odrezal Matej Plut, saj je skočil na 3. mesto!. Jaka Marinko je bil 12., Matija Pleško 35. in Luka Prosen 38. V kombinaciji je Jaka dosegel 2. mesto, Matej je bil 5., Matija pa 16.

Ljubno_3

Ljubno_1

V kategoriji dečkov do 13 let sta skakala dva naša predstavnika. Iztok Bečan se je uvrstil na 26. mesto, Matevž Košir pa je bil 36.

Zgolj za eno točko pa je tretje mesto ušlo Karin Peklaj v kategoriji deklic do 13 let.

Ljubno_2

Uradni rezultati: D-12, NK-12, D-13, DE-13

Mostec (HS 62 m), 17.9.2017

Dečki do 14 in 15 let so se v Mostecu borili za nove pokalne točke. Na tekmi skokov je bil v mlajši kategoriji naš najboljši Nejc Podgoršek na 6. mestu. Matej Plut je dosegel 13. mesto, tik za njim je bil Matija Dobre, Lovro Perme pa se je uvrstil na 17. mesto. V kombinaciji je tekel le Matija in dosegel 10. mesto.

MatevzMarinko

Pri starejših dečkih smo prav tako imeli enega tekmovalca med najboljšo šesterico – to je bil Staš Šantelj na 6. mestu. Matevž Marinko je bil 10., Nejc Peklaj pa 17. Med kombinatorci je nastopil le Matevž in si priboril 3. mesto.

Uradni rezultati: D-14, NK-14, D-15, NK-15