Na državnem prvenstvu NK D-14 je bil naš najboljši Matevž Marinko na 3. mestu

29.1.2017 – Logatec

Nordijski kombinatorci so se v Logatcu potegovali za naslov državnega prvaka v kategoriji dečkov do 15 let. Osvojil ga je Matic Hladnik (NSK Tržič FMG), srebrno medaljo je pritekel Mark Hafnar (SK Triglav), tretji pa je bil Uroš Vrbek (SSK Šmartno na Pohorju). Naši fantje so se odrezali takole: Aleks Muhič je bil 7., Andrej Merše 9., Matevž Marinko pa 12. Uradni rezultati
Rezultati so bili pripravljeni posebej tudi za dečke do 14 let (letnik 2003), kjer je Matevž dosegel 3. mesto.

NK-14_Matevž

Poleg državnega prvenstva NK so se v Logatcu odvijala tudi pokalna tekmovanja. V kategoriji dečkov do 14 let so se naši fantje uvrstili takole:
Staš Šantelj – 7. mesto,
Nejc Peklaj – 18. mesto,
– Matevž Marinko – 22. mesto in
Matevž Pleško – 27. mesto.
Uradni rezultati

Pri dečkih do 15 let se je naših pet predstavnikov zvrstilo takole: 13. Jon Tepeš, 14. Adam Šubic, 21. Aleks Muhič, 23. Andrej Merše in 24. David Muhič. Uradni rezultati