Pokal Cockta: Jerca na odličnem 2. mestu, Aleks med najboljšimi šestimi v NK

Kranj, 14.1.2017 (HS 55 m), 15.1.2017 (HS 21 m)

NK_Kranj

Minuli vikend je bil za naše tekmovalce zelo pester. Od starostnih kategorij od 10 pa vse do 15 let so se v Kranju borili za nove točke Pokala Cockta. V soboto se je v nordijski kombinaciji dečkov do 15 let najbolje odrezal Aleks Muhič, ki je zasedel 6. mesto. Takoj za njim je v cilj pritekel David Muhič. Matevž Marinko je dosegel 8. mesto, Andrej Merše 17. in Jon Tepeš 18. mesto. Na skokih je bil med dečki do 14 let naš najboljši Staš Šantelj na 9. mestu. Matevž Marinko je bil 16., Nejc Peklaj 20. in Matevž Pleško 22. Pri dečkih do 15 let pa je bil najboljši Jon Tepeš na 15. mestu, Aleks Muhič je bil 18., David Muhič 20. in Andrej Merše 22. Uradni rezultati: D-14, D-15, DE-15, NK-15

V nedeljo so se v Kranj na manjšo napravo (HS 21 m) prišli borit za nove točke dečki in deklice stari do 10 oz. 11 let.

V konkurenci 26-ih deklic se je s skokoma 19 m in 18,5 m na visoko 2. mesto prebila Jerca Bečan. Pri dečkih do 10 let so fantje dosegli naslednje uvrstitve:
– 11. mesto Nejc Logar,
– 18. mesto Urh Matjašič,
– 21. mesto Oskar Anžin in
– 28. mesto Matic Perme.
Pri dečkih do 11 let pa sta do točk prišla Matej Plut na 10. mestu in Jaka Marinko na 17. mestu. Luka Prosen je bil 34., Matija Pleško pa 35.

Uradni rezultati: D-10, D-11, DE-11